SÜRÜCÜ KURSLARI

Bir çok iş ve hobi gibi araba kullanmak da erkek egemenliği altında gibi görünse de özellikle son yıllarda kadın sürücülerin sayısı giderek artıyor. Artık günümüzde bir ihtiyaç olmasından daha çok, zorunluluk sayılan araç kullanmak, birçok kadın için ilk önce çok zor gelse de zamanla büyük bir zevke dönüşüyor. Ancak İyi bir sürücü olmak ve güvenli bir şekilde araba kullanmak için birçok şeye dikkat etmeniz gerekiyor.

Araba kullanmanın sadece aracı harekete geçirmekten ibaret olmadığını hepimiz biliyoruz. Asıl dikkat isteyen en önemli noktalar aynaların kontrolü, sinyalizasyon ve direksiyon hakimiyetidir. Bunun dışında trafik kurallarına uymanız, hız limitlerine göre yol almanız da iyi bir sürücü olmak için yapmanız ilk bilmemiz gereken konular arasında. Özellikle benzin İstasyonlarından ya da restoranlardan ana yola çıkışlarda dikkatli olunmalı.

Olabilecek tüm ihtimalleri göz önünde bulundurarak seyir halinde ya da yoğun trafikte, sedece önümüzdeki değil, sağımızda solumuzdaki hatta arkamızdaki seyir halindeki aracın ne durumda nasıl davranacağını tahmin ederek aracımızı kullanmak zorundayız.

Her ne kadar siz gereken her şeyi yapsanız, tüm kurallara uysanız da ne yazık ki herkes sizin gibi hareket etmeyebilir. Bu nedenle de kurallara uymayan sürücüler yüzünden zor anlar yaşayamanız içten bile değildir.

Bayan sürücülerimiz. Aman ha topuklu ayakkabıyla araba kullanmayınız.
Aracın kontrolünü sağlamak ve fren, gaz ve debraj pedallarını gerektiği gibi kullanabilmek için arabanızda düz ve rahat bir ayakkabıyı mutlaka bulundurun. Yüksek topuklu ayakkabılarla araba kullanmaya kalktığınızda pedalların mesafesini hissedemeyeceğinizden fark etmeden aşırı hız yapabilir ve kontrolü kaybetmeniz içten bile olamaycaktır.

 
A2 Ehliyet
 
A2 Motor Ehliyeti
 
A2 Motosiklet Ehliyeti
 
 
Ankaradaki Sürücü Kursları
 
B Sınıfı Ehliyet
 
Bekoloder Belgesi
 
 
C Sınıfı Ehliyet
 
D Sınıfı Ehliyet
 
E Sınıfı Ehliyet
 
 
Ehliyet Direksiyon
 
Ehliyet Fiyatları
 
Ehliyet Kursları
 
 
Ehliyet Kursu
 
Ehliyet Sınav Sonuçları
 
Ehliyet Sınav Yerleri
 
 
Ehliyet Sınav
 
Ehliyet Sürücü Kursu
 
Ehliyet Testi
 
 
Ehliyet
 
Ekskavator Belgesi
 
Forklift Ehliyeti
 
 
G Sınıfı Ehliyet
 
H Sınıfı Ehliyet
 
Meb Sürücü Kursları
 
 
Motor Ehliyeti
 
Motorlu Taşıt Sürücü Kursları
 
Motorlu Taşıtlar Sürücüleri Kursu
 
 
Motorsiklet Ehliyeti
 
Mts Kursları
 
Özel Sürücü Kursları
 
 
Sürücü Belgesi Kursları
 
Sürücü Belgesi
 
Sürücü Ehliyeti
 
 
Sürücü Kursları Testi
 
Sürücü Kursları
 
Sürücü Kursu Eğitim
 
 
Sürücü Kursu Fiyatları
 
Sürücü Kursu Ücretleri
 
Sürücü Kursu
 
 
Sürücü Sınavı
 
Sürücükursu
 
Vinç Belgesi
 
Gitara Dair | Sohbete Dair | Randevu Portali | Gitaroloji
Copyright 2009 © Tüm hakları saklıdır.
Hakkı ÜNALDI